Hac Umre

Hakkımızda

Diyanet İşleri Başkanlığının değişik kademelerinde geçen 29 yıllık Müftü Yardımcılığı, Müftülük ve vaizlik hizmetlerinde bulunduk. 29 yıllık memuriyet hayatımızda Allah'a hamdolsun iyi bir hizmet vermeye gayret ettik. İstikrarlı bir hayat sürüp hak bildiğimiz ölçüler içerisinde dürüst ve dik durmaya çalıştık.

Ve, geride Allah'a hamdolsun iyi bir isim bıraktık. Rabbim mahcub etmesin.

Amin.

Emekli olmaya karar verince görevli iken zaman zaman kafile başkanı olarak gittiğimiz Mekke ve Medine gibi mübarek yerlerden ilişiğimizin kesilmemesi için, Hac ve Umre seyahatlerinin organizesini ve rehberliğini dürüstçe ve güvenilir bir şekilde yapabilmek, o mübarek beldelere giden Allah'ın misafirlerine, bilgi ve tecrübemizi de katarak hakkiyle hizmet verebilmek, öncelikle Allah'ın rızasını kazanıp helal ve temiz bir rızık elde edebilmek amacıyla DUHA TURİZM SEYAHAT ACENTASI ismi ile A grubu seyahat acentasını  faaliyete geçirdik.

Duha Turizm Seyahat Acentası T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda, A grubu 5722 belge numarası ile kayıtlıdır. Acenta merkezi Eskişehir’de olup, Türkiye genelinde taleb eden umrecilerimize hizmet verebilmektedir.

Çalışma tarzımız emanete riayet, verilen sözün yerine getirilmesi, güvenilir olmak hasletlerini düstur kabul etmek üzerine kurulmuştur. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim gururumuzdur. Hizmet verdiğimiz bütün misafirlerimizin memnun kalacak şekilde seyahatlerini tamamlamalarını sağlamayı hedefliyoruz. Hatırlanacak kadar özel, Kur’an ve sünnete uygun, aynı zamanda geleneklere sadık bir umre ve hac ibadeti yapmanızı sağlamak da amaçlarımızdandır.


              Cengiz KESİMLİ

   Duha Turizm  Seyahat Acentası

           Yönetim Kurulu Bşk.

 

Duha Turizm Seyahat Acentası İşletme Belgesi

 
Ömer Termal Kaplıcaları Rezervasyonu için 0222 22093 85 telefonu arayabilirsiniz.
- Ümre hakkında öğrenmek istediklerinizi Hac ve Umre Rehberi sayfalarımızda bulabilirsiniz.
- Hac ve Umre yolculuğunuz öncesinde Say nasıl yapılır? Safa ve Merve tepesi nerededir?  gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
- Umre ve Hacda  Ziyaret edilen Yerler hakkında bilgi alabilir ve hacdaki ziyaret yerleri fotoğrafları nı  görebilirsiniz.